Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: Noclegi

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 26.05.2014

Hotel Astor z własnym spa, restauracją oraz innymi atrakcjami, to doskonałe miejsce na krótkie i długie pobyty nad morzem. Mieści się w jednej z najpiękniejszych miejscowości nadmorskich, jaką jest Jastrzębia Góra. To tam położony 100 metrów od plaży, oferuje nowoczesne i komfortowe pokoje oraz apartamenty. Zachęca do korzystania z centrum fitness, przygotowanych sali konferencyjnych, dla dzieci oferuje zaś place zabaw. Obiekt czynny i nastawiony na gości jest przez cały rok. Co chwilę w ofercie pojawiają się kolejne atrakcje cenowe i oferty specjalne.

Strona TUI Centrum podróży

TUI Centrum podróży

Dodano: 07.06.2015
TUI Centrum Podróży jest oddziałem Biura Turystycznego UniTour w Łodzi. Oddział powstał w 2003 roku i znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy al. Piłsudskiego w finansowym centrum miasta. Naprzeciw tego oddziału jest duży parking, który zapewni miejsce zmotoryzowanym klientom biura. Siedziba UniTour mieści się na ul. Piotrkowskiej tuż obok Urzędu Miasta. Firma gwarantuje bezpieczeństwo, dzięki współpracy z najlepszymi touroperatorami z kraju i z zagranicy, którzy spełniają wymogi państwa polskiego dotyczące bezpieczeństwa.
Więcej o firmie: Biuro podróży, Wczasy w Turcji

Czy na wakacjach z dzieckiem może być wygodnie?

Poznaj sprawdzoną i skuteczną metodę dobrania odpowiedniego, nadmorskiego hotelu, który zatroszczy się o całą rodzinę będącą gośćmi placówki. Przeczytaj artykuł i zwróć szczególną uwagę na dostosowanie hoteli do wszelkiego rodzaju ofert dla rodzin z dziećmi.

więcej

Wakacje nad polskim morzem

Wakacje całą rodziną? Kurorty zagraniczne to już przeszłość! Spędzaj aktywnie czas z rodziną tylko i wyłącznie nad polskim morzem! W artykule przeczytacie w jaki sposób zorganizować jedne z najlepszych wczasów dla całej rodziny!

więcej

Podróżowanie z rodziną

W okresie wakacyjnym najważniejszym zadaniem rodzica jest odpowiednie zaplanowanie wakacji w ten sposób, aby przede wszystkim najmłodsi członkowie rodziny spędzali atrakcyjnie czas. Podróżowanie z rodziną może dostarczyć wiele radości i niezapomnianych wspomnień. Gdzie zatem wybrać się...

więcej

Wypoczywajmy nad polskim morzem

Rodzinny wypoczynek nad Morzem Bałtyckim? Nie ma chyba lepszego rozwiązania kwestii wakacji rodziny z małymi dziećmi. Poznaj zalety wypoczynku nad morzem z całą rodziną i dowiedz się na co szczególnie warto zwracać uwagę w przypadku planowania wakacyjnego wyjazdu!

więcej